Kontakt os

Ønsker du at blive medlem i vores kreds, beder vi dig læse mere lige her. Har du spørgsmål til kredsen generelt beder vi dig kontakte kredledelsen. Har du spørgsmål til de enkelte klasser kan du finde kontaktinformation på de enkelte klasser lige her.

Kredsledelsen

Du kan kontakte kredsledelsen på kredsledelsen@odense2dyrup.dk

Mette Tamborg, mettet@odense2dyrup.dk
Mads Sørensen, mads@odense2dyrup.dk

Lederstaben

Lars Herlev, formand, lars@odense2dyrup.dk
Henrik Sanders, henrik@odense2dyrup.dk
Jonas Bonde, jonas@odense2dyrup.dk
Kasper Solberg, kasper@odense2dyrup.dk
Nicolai Fohlmann, nicolai@odense2dyrup.dk
Patrick Vardy, patrick@odense2dyrup.dk
Tine Jensen, tine@odense2dyrup.dk
Daniel Dalager, daniel@odense2dyrup.dk
Niels Johannesen, niels@odense2dyrup.dk
Christoffer Hylander, christof@odense2dyrup.dk
Anja Nedergaard, anja@odense2dyrup.dk
Mathias Langelykke, mathias@odense2dyrup.dk
Ole Hvidkær, ole@odense2dyrup.dk
Mads Herlev, herlev@odense2dyrup.dk
Anne Mette Juel Tiettje, anmet@odense2dyrup.dk
Martin Pedersen, martin@odense2dyrup.dk
Marc Lindegaard, marc@odense2dyrup.dk
Nicoline Petersson, nicoline@odense2dyrup.dk
Albert Finne, albert@odense2dyrup.dk
Josephine Lemmergaard, joseph@odense2dyrup.dk
Drømmer du om at være leder? Klik her